Wydarzenia

Rodzinny Cyrk Lewandowski

dodano 2023-05-22 19:13:08
rozpoczęcie:
2023-05-29 17:00
miejsce:
Namiot cyrkowy, Brzeg Dolny, ul. Wilcza 8
bilety:

Po raz pierwszy mamy zaszczyt zaprosić Państwa do rodzinnego Cyrku Lewandowski, pełnego pasji, twórczości i miłości do sztuki cyrkowej na familijne, magiczno-cyrkowe widowisko, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie! Zarówno młodszy, jak i starszy!

Prezentowany przez nas program, pt. "Magiczny Cyrk" to nowoczesne show oparte na czarach, magii i iluzji, wzbogacone tradycyjnymi cyrkowymi atrakcjami, akrobatyką, gimnastyką, żonglerką oraz klaunadą! W półtora godzinnym programie zobaczą Państwo najlepsze popisy iluzjonistyczne w wykonaniu Finalisty programu Mam Talent - Bartosza Lewandowskiego! Magiczne pojawienie kobiety w płonącej klatce, przecinanie na pół, lewitujący stół, pojawiające i znikające przedmioty, iluzje z udziałem publiczności oraz wiele innych magicznych urozmaiceń! W programie pojawi się młoda i utalentowana akrobatka znana z TIKTOKA @lenacircusart, czyli Lena Baihush - absolwentka jedynej Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku! Zaprezentuje widowiskowe numery pod kopułą cyrku: akrobatykę na szarfach oraz ewolucje na latającym trapezie! Ponadto artystka pokaże przed publicznością swoje popisowe, niespotykane nigdzie indziej, jedyne w Polsce - kręcenie hula hopami w powietrzu! To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają pod naszym biało czerwonym namiotem! Zobaczycie energiczny i szalony pokaz z wirującymi talerzami w wykonaniu Heleny! Przez cały program bawić i rozśmieszać do łez będzie klaun Fantik!

Wielka atrakcja! Dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy spotkanie z bajkowymi postaciami! Minionek oraz Biedronka - ulubieńcy wszystkich dzieci! Dosłownie zawładną areną i zrobią wielkie magiczno-bajkowe zamieszenie! Jak myślicie co nam wyczaruje Minionek i Biedronka?! Oto wielka niespodzianka dla wszystkich dzieci! Przyjdźcie i przekonajcie się sami na własne oczy, jak niemożliwe w cyrkowym świecie staje się możliwe!

Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo!
Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży do lat 17!
Promocje nie obejmują miejsc w loży!

OSOBY, KTÓRE ZAKUPIŁY BILETY NA MIEJSCA NIENUMEROWANE PROSIMY O PRZYBYCIE NA MIEJSCE 30 MINUT PRZED PLANOWANYM WYSTĘPEM W CELU ZAJĘCIA MIEJSCA NA WIDOWNI!
OSOBY, KTÓRE ZAKUPIŁY BILETY NA MIEJSCA NUMEROWANE PROSIMY O PRZYBYCIE NAJPÓŹNIEJ 10 MINUT PRZED PLANOWANYM WYSTĘPEM!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Cyrk Lewandowski
artyści:
Cyrk Lewandowski
Cyrk Lewandowski zaprasza na familijne widowisko pt. „Magiczny Cyrk”. W programie: magia i iluzja znana z programu Mam Talent! Pojawienie kobiety w płonącej klatce, przecinanie na pół, lewitujący stolik, iluzja z udziałem publiczności! Ponadto akrobatka z TIKTOKA! Zaprezentuje jedyne w Polsce kręcenie hula hopami w powietrzu, akrobatyczny taniec na szarfach pod kopułą cyrku oraz latający trapez! To nie koniec atrakcji! Zobaczycie szalony pokaz z wirującymi talerzami, bawić i rozśmieszać do łez będzie klaun Fantik! Na najmłodszych czeka wielkie magiczno – cyrkowe spotkanie z bajkowymi postaciami! Zapraszamy! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wołów
13.6°C
wschód słońca: 04:38
zachód słońca: 21:06
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wołowie

kiedy
2023-06-11 19:00
miejsce
Nowa Forma, Wołów, Sikorskiego 6
wstęp biletowany
kiedy
2023-08-22 20:00
miejsce
Dolnobrzeski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-09-15 19:00
miejsce
Dolnobrzeski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-27 18:00
miejsce
Dolnobrzeski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany