Stand-up - Trzebnicka Agencja Komediowa

miejsce:
Guantanamera, Wołów, Ul. Panieńska 4
bilety:

Uwaga! Uwaga! Uwaga! Po wielkim sukcesie przy otwarciu sceny komediowej w ArtKawiarni w Trzebnicy, nadszedł czas, aby z żartami zawitać do innych miast powiatu Trzebnickiego. W poszukiwaniu najlepszej widowni zawędrujemy aż do Wołowa, na otwarcie nowego Beach Baru - Guantanemera!

Z tej okazji przyjdzie do was, jedyny i niepowtarzalny Kuba Morga! Komik nieszablonowy, którego zdecydowanie charakteryzuje cięty żart i cięta riposta, a przed jego wzrokiem nie ukryjesz się nawet siadając w ostatnim rzędzie. Jego żarty to w głównej mierze one linery, które nie dadzą Ci czasu na złapanie tchu jak już wpadniesz w karuzelę śmiechu! Laureat Oświęcimskiej bitwy Stand up i uczestnik wielu prestiżowych konkursów, który już 26.04.2024 przyjedzie do Wołowa wraz z Supportem by bawić Wołowską publikę.

Więc jeśli chcesz się pośmiać i przy okazji spędzić miło czas na świeżym powietrzu, to już wiesz w którą stronę się udać. 26.04, Beach Bar Guantanamera, Wołów. Pula biletów ograniczona.

* Wstęp dla osób pełnoletnich.

** W trakcie wydarzenia obowiązuje zakaz nagrywania.

*** Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone, bez możliwości zwrotu kosztów biletu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Stand-up w Trzebnicy
artyści:
Trzebnicka Agencja Komediowa
Lubisz się śmiać? Uśmiech jest Twoją cechą charakterystyczną, bez którego wprawiasz znajomych w zakłopotanie? A może jesteś fanem stand-up"u ale z powodu korków i odległości Wrocław nie leży w kręgu Twoich zainteresowań? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś "Tak!" to mamy dla Ciebie rozwiązanie! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Koronawirus
dolnośląskie